Троянска надежда в биатлона с 25-то място на Световно първенство

Троянската надежда в биатлона Милена Тодорова се класира на 25-о място в преследването на 10 километра при девойките до 20 години на световното първенство по биатлон в Отепяя (Естония). Шампионатът е за юноши, младежи и девойки до 18 и до 20 години. Тодорова направи четири грешки в четирите стрелби и остана на 5:30.0 минути зад победителката. Победителка стана Маркета Давидова (Чехия), която допусна четири грешки и измина трасето за 32:52.6 минути.

Материалът Троянска надежда в биатлона с 25-то място на Световно първенство е публикуван за пръв път на Ловеч 24.